2018-04-09

Zaproszenie na pierwsze otwarte wydarzenie z twórcą mBanku w SkyHub.

Serdecznie zapraszamy na pierwsze otwarte wydarzenie z twórcą mBanku w SkyHub. Odbędzie się 13 Kwietnia o godzinie 18:00 ul. Piotrkowska 148/150 Łódź (XV piętro).

OPIS SPOTKANIA:

W swoim wystąpieniu Pan Sławomir Lachowski opowie o swojej drodze zawodowej, historii stworzenia jednego z największych na świecie banków mobilnych oraz udowodni, jak istotne jest trzymanie się swoich wartości oraz zasad, zarówno w życiu, jak i biznesie. Prelekcja będzie zawierała przemyślenia dotyczące prowadzenia oraz rozwijania firmy, a także zasad, którymi należy się kierować aby skutecznie przewodzić w swojej organizacji oraz zespole

PRELEGENT:

Sławomir Lachowski- menadżer, inwestor, twórca mBanku, były wiceprezes zarządu PKO BP, twórca MultiBanku, były prezes zarządu BRE Banku, były prezes FM Banku, twórca Bank Smart. Za swoje dokonania został odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi, w dziedzinie restrukturyzacji polskiego sektora bankowego. Członek rad nadzorczych takich spółek giełdowych jak: BEST S.A.; REDAN S.A.; COMP S.A. Autor wielu artykułów z obszarów przywództwa, zarządzania czy innowacji. Autor trzech książek biznesowych. Twórca fundacji Ex Litteris Libertas, która wyrównuje szanse rozwoju dzieci i młodzieży pochodzących z obszarów wiejskich. Miłośnik maratonów oraz wspinaczki wysokogórskiej.

Wydarzenie NIE wymaga rejestracji!