WYDZIAŁ MECHANICZNY

GODZINY PRZYJĘĆ NAUCZYCIELI AKADEMICKICH,

A+ / A-

(Nazwiska nauczycieli ułożone w porządku alfabetycznym)

 

Data wpisu 26.01.2017r



A - B - C - D - F - G - H

  1.  

    Atraszkiewicz Radomir  -->> Instytut Inżynierii Materiałowej

  2.  

    Awrejcewicz Jan -->> Katedra Automatyki, Biomechaniki i Mechatroniki

     

    Bartczak Andrzej -->> Instytut Inżynierii Materiałowej

     

    Bartochowska Dorota -->>Instytutu Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

     

    Batory Damian -->> Instytut Inżynierii Materiałowej

     

    Bechciński Grzegorz -->> Instytutu Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

     

    Bednarski Sławomir -- >> Katedra Pojazdów i Podstaw Budowy Maszyn

     

    Błaszczak Jarosław -->> Instytut Maszyn Przepływowych

     

    Błaszczyk Andrzej -->> Instytut Maszyn Przepływowych

     

    Błażejczyk - Okolewska Barabara -->> Katedra Dynamiki Maszyn

     

    Bociąga Dorota -->> Instytut Inżynierii Materiałowej

     

    Bojanowski Sebastian -->>Instytutu Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

     

    Buchalski Krzysztof -->> Katedra Pojazdów i Podstaw Budowy Maszyn

     

    Buczkowska Katarzyna -->> Katedra Technologii Materiałowych i Systemów Produkcji

     

    Cebulski Zbigniew -->> Instytut Maszyn Przepływowych

     

    Chejchman Zbigniew -->> Instytut Inżynierii Materiałowej

     

    Chudzik Agnieszka -->> Katedra Dynamiki Maszyn

     

    Cink  Jacek -- >> Katedra Pojazdów i Podstaw Budowy Maszyn

     

    Cłapa Marian -->> Instytut Inżynierii Materiałowej

     

    Czechowski Leszek  -->> Katedra Wytrzymałości Materiałów i Konstrukcji

     

  3. Czołczyński Krzysztof -->> Katedra Dynamiki Maszyn

     

    Czerniak - Reczulska Małgorzata -->> Instytut Inżynierii Materiałowej

     

    Dąbrowski Artur -->> Katedra Dynamiki Maszyn

     

    Dębkowski Ryszard -->> Katedra Technologii Maszyn

     

    Domańska Anna -->>Instytutu Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

     

    Dudek Mariusz -->> Instytut Inżynierii Materiałowej

     

    Dybowski Konrad -->> Instytut Inżynierii Materiałowej

     

    Dychto Rafał -->> Katedra Pojazdów i Podstaw Budowy Maszyn

     

    Ferenc Roman -->>Instytutu Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

     

    Fodemski Tadeusz -->> Instytut Maszyn Przepływowych

     

    Frącczak Łukasz - -->>Instytutu Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

     

    Frączkowska Ewa -->>Instytutu Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

     

    Froncki Wiesław -->> Instytutu Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

     

    Gawroński Jakub -->> Katedra Technologii Materiałowych i Systemów Produkcji

     

    Gazicki - Lipman Maciej -->> Instytut Inżynierii Materiałowej

  4.  

    Gizela Małgorzata -->> Instytut Maszyn Przepływowych

     

    Gołaszewski Adam -->> Katedra Pojazdów i Podstaw Budowy Maszyn

     

    Gołąbczak Andrzej -->> Katedra Technologii Maszyn

     

    Gołąbczak Marcin -->> Katedra Technologii Maszyn

     

    Górecki Grzegorz -->>Instytut Maszyn Przepływowych

     

    Grabarczyk Jacek -->> Instytut Inżynierii Materiałowej

     

  5. Grabski Juliusz -->> Katedra Dynamiki Maszyn

     

  6. Graczyk Andrzej -->> Katedra Pojazdów i Podstaw Budowy Maszyn

  7. Grdulska Anna -->>Instytutu Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

  8.  

    Grudziecki Jan -- >>Katedra Wytrzymałości Materiałów i Konstrukcji

    Grzelczyk Dariusz -->> Katedra Automatyki, Biomechaniki i Mechatroniki

     

    Gumienny Grzegorz -->> Katedra Technologii Materiałowych i Systemów Produkcji

     

    Gutowski Artur -->> Instytut Maszyn Przepływowych

     

    Halusiak Sławomir  -- >>Katedra Pojazdów i Podstaw Budowy Maszyn

     

    Horodko Longin -->> Instytut Maszyn Przepływowych

     

     

J - K - L - Ł - M - N - O

  1. Jach Anna -->> Katedra Dynamiki Maszyn

     

    Jakubowski Witold-->> Instytut Inżynierii Materiałowej

     

    Jankowski Jacek  -->> Katedra Wytrzymałości Materiałów i Konstrukcji

     

    Januszewicz Bartłomiej -->> Instytut Inżynierii Materiałowej

  2. Jaroniek Mieczysław  -->> Katedra Wytrzymałości Materiałów i Konstrukcji

    Jasiński Piotr -->> Instytut Maszyn Przepływowych

    Jędrzejczak Anna -->> Instytut Inżynierii Materiałowej

     

  3.  

    Jodko Daniel -->> Instytut Maszyn Przepływowych

    Jóźwik Krzysztof -->> Instytut Maszyn Przepływowych

     

  4. Jóźwiak Piotr -->> Katedra Pojazdów i Podstaw Budowy Maszyn

     

  5. Just Paweł -->> Katedra Technologii Materiałowych i Systemów Produkcji

     

    Kaczmarek Łukasz -->> Instytut Inżynierii Materiałowej

     

    Kaczorowski Rafał -->> Katedra Technologii Materiałowych i Systemów Produkcji

     

    Kaczorowski Witold -->> Instytut Inżynierii Materiałowej

    Kamińska Marta ->> Instytut Inżynierii Materiałowej

     

     

    Kapitanak Tomasz -->> Katedra Dynamiki Maszyn

     

    Kapusta Tadeusz -->> Instytut Maszyn Przepływowych

     

    Karczemska Anna -->> Instytut Maszyn Przepływowych

     

    Karczewski Maciej -->> Instytut Maszyn Przepływowych

     

     

    Kasieczka Władysław -->> Instytut Maszyn Przepływowych

     

    Kaźmierczak Marek -->> Katedra Automatyki, Biomechaniki i Mechatroniki

     

     

    Kądziela Arkadiusz -->> Katedra Pojazdów i Podstaw Budowy Maszyn

     

  6. Kiełbasiński Władyslaw -->> Katedra Dynamiki Maszyn

     

     

    Klimek Leszek -->> Instytut Inżynierii Materiałowej

     

     

    Kłosiński Przemysław -->> Instytut Maszyn Przepływowych

     

     

    Kobierska Agnieszka -->> Instytutu Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

     

     

    Kołakowski Zbigniew  -->> Katedra Wytrzymałości Materiałów i Konstrukcji

     

     

    Kołodziejczyk Łukasz -->> Instytut Inżynierii Materiałowej

     

     

    Komorowski Jarosław -->> Instytut Inżynierii Materiałowej

     

    Kosucki Andrzej -- >> Katedra Pojazdów i Podstaw Budowy Maszyn

     

     

    Kotełko Maria  -->> Katedra Wytrzymałości Materiałów i Konstrukcji

     

     

    Kowal - Michalska Katarzyna  -->> Katedra Wytrzymałości Materiałów i Konstrukcji

     

     

    Kozanecka Dorota -->> Instytut Maszyn Przepływowych

     

     

    Kozanecki Zbigniew -->> Instytut Maszyn Przepływowych

     

     

    Krępski Michał -->> Instytutu Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

     

     

    Królak Marian  -->> Katedra Wytrzymałości Materiałów i Konstrukcji

     

     

    Kruszyński Bogdan -->> Instytutu Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

     

     

    Kryłłowicz Władysław -->> Instytut Maszyn Przepływowych

     

     

    Kubiak Tomasz  -->> Katedra Wytrzymałości Materiałów i Konstrukcji

     

     

    Kubiak Przemysław -->> Katedra Pojazdów i Podstaw Budowy Maszyn

     

  7.  

  8. Kubik Paweł -->> Instytutu Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

     

     

    Kuchar Maciej -->> Katedra Pojazdów i Podstaw Budowy Maszyn

     

     

    Kudra Grzegorz -->> Katedra Automatyki, Biomechaniki i Mechatroniki

     

     

    Kula Piotr -->> Instytut Inżynierii Materiałowej

     

     

    Kulak Michał -->> Instytut Maszyn Przepływowych

     

     

    Kunert Olimpia -->>Instytutu Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

     

     

    Lajmert Paweł -->> Instytutu Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

     

     

    Lewandowski Donat -->> Katedra Automatyki Biomechaniki i Mechatroniki

     

     

    Leżański Paweł ->> Instytutu Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

     

     

    Leyko Jacek ->> Katedra Pojazdów i Podstaw Budowy Maszyn

     

     

    Lipa Sebastian -->> Instytut Inżynierii Materiałowej

     

     

     

    Liśkiewicz Grzegorz -->> Instytut Maszyn Przepływowych

     

     

    Lorenc Andrzej ->> Instytutu Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

     

     

    Ludwicki Michał -->> Katedra Automatyki Biomechaniki i Mechatroniki

     

     

    Łagodziński Jakub-->> Instytut Maszyn Przepływowych

     

     

    Łęcki Marcin-->> Instytut Maszyn Przepływowych

     

     

    Maciejczyk Andrzej -->> Katedra Pojazdów i Podstaw Budowy Maszyn

     

     

    Magiera Radomir -->> Instytut Maszyn Przepływowych

     

     

  9. Makówka Marcin -->> Instytut Inżynierii Materiałowej

     

    Malczewski Grzegorz->>Instytutu Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

     

     

    Malenta Piotr -- >>Katedra Pojazdów i Podstaw Budowy Maszyn

     

     

    Mania Radosław  -->> Katedra Wytrzymałości Materiałów i Konstrukcji

     

     

    Marciniak Tadeusz ->> Instytutu Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

     

     

    Marynowski Krzysztof -->> Katedra Dynamiki Maszyn

     

     

    Michalak Andrzej -->> Katedra Pojazdów i Podstaw Budowy Maszyn

     

     

    Michalak Radosław -->> Katedra Pojazdów i Podstaw Budowy Maszyn

     

     

    Midera Stanisław ->> Instytutu Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

     

     

    Miszczak Sebastian ->> Instytut Inżynierii Materiałowej

     

     

    Mitukiewicz Grzegorz -->> Katedra Pojazdów i Podstaw Budowy Maszyn

     

     

    Młotkowski Andrzej  -->> Katedra Wytrzymałości Materiałów i Konstrukcji

     

     

    Mróz Andrzej  -->> Katedra Wytrzymałości Materiałów i Konstrukcji

     

     

    Mrozowski Jerzy -->> Katedra Automatyki Biomechaniki i Mechatroniki

     

     

    Murdzia Edward -->> Katedra Pojazdów i Podstaw Budowy Maszyn

     

     

    Najdecki Stefan -->> Instytut Maszyn Przepływowych

     

     

    Niedzielska Agata->> Instytut Inżynierii Materiałowej

     

  10.  

    Niedzielski Piotr ->> Instytut Inżynierii Materiałowej

     

     

    Niezgodziński Tadeusz -->> Katedra Dynamiki Maszyn

     

     

    Nowak Dorota>> Instytut Inżynierii Materiałowej

     

     

    Obidowski Damian -->> Instytut Maszyn Przepływowych

     

     

    Olasek Krzysztof -->> Instytut Maszyn Przepływowych

     

     

    Olczyk Aleksander -->> Instytut Maszyn Przepływowych

     

     

    Olejnik Paweł -->> Katedra Automatyki Biomechaniki i Mechatroniki

     

     

    Ormezowski Janusz -->> Katedra Pojazdów i Podstaw Budowy Maszyn

     

     

    Oryński Franciszek ->> Instytutu Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

     

     

    Ostrowski Dariusz->> Instytutu Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

     

     


P - R - S -T - U - W - Z - Ż

  1. Pacyniak Tadeusz -->> Katedra Technologii Materiałowych i Systemów Produkcji

     

     

    Pałczyński Tomasz ->> Instytut Maszyn Przepływowych

     

     

    Papierski Adam -->> Instytut Maszyn Przepływowych

     

     

    Pawelski Zbigniew -->> Katedra Pojazdów i Podstaw Budowy Maszyn

     

     

    Pawęta Sylwester -->> Instytut Inżynierii Materiałowej

     

  2.  

    Pawlak Wojciech =->> Instytut Inżynierii Materiałowej

     

     

    Pawłowski Witold ->> Instytutu Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

     

     

    Perlikowski Przemysław -->> Katedra Dynamiki Maszyn

     

     

    Pietrasik Robert ->> Instytut Inżynierii Materiałowej

  3.  

    Pietruszewski Robert -->> Katedra Pojazdów i Podstaw Budowy Maszyn

     

     

    Pietrzyk Bożena -->> Instytut Inżynierii Materiałowej

     

    Pisarek Bogusław -->> Katedra Technologii Materiałowych i Systemów Produkcji

     

     

    Plocek Maria -->> Instytut Maszyn Przepływowych

     

     

    Płuciennik Paweł -->> Katedra Pojazdów i Podstaw Budowy Maszyn

     

     

    Podsędkowski Leszek ->> Instytutu Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

     

     

    Polka Andrzej -->> Katedra Dynamiki Maszyn

     

     

    Rabiega Marek -->> Instytut Maszyn Przepływowych

     

     

    Rapiejko Cezary -->> Katedra Technologii Materiałowych i Systemów Produkcji

     

     

    Reorowicz Piotr -->> Instytut Maszyn Przepływowych

     

     

    Rosiak Andrzej -->> Instytut Maszyn Przepływowych

     

     

    Rosik Radosław->> Instytutu Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

     

     

    Rutkiewicz Tomasz -->> Katedra Technologii Maszyn

     

     

    Rylska Dorota->> Instytut Inżynierii Materiałowej

  4. Rylski Adam>> Instytut Inżynierii Materiałowej

     

     

    Sawicki Jacek->> Instytut Inżynierii Materiałowej

     

     

    Serweta Wioleta -->> Katedra Dynamiki Maszyn

     

     

    Siczek Krzysztof  -->>Katedra Pojazdów i Podstaw Budowy Maszyn

     

     

    Sikora Małgorzata > Instytutu Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

     

     

    Skawiński Stanisław -->> Katedra Pojazdów i Podstaw Budowy Maszyn

     

     

    Sławińska Anna  -->>Katedra Pojazdów i Podstaw Budowy Maszyn

     

     

    Smoczyński Mariusz -->> Katedra Pojazdów i Podstaw Budowy Maszyn

     

     

    Smolny Antoni -->> Instytut Maszyn Przepływowych

     

     

    Sobczak Krzysztof -->> Instytut Maszyn Przepływowych

     

  5. Sobczyk-Guzenda Anna ->> Instytut Inżynierii Materiałowej

     

     

    Stachurski Wojciech ->> Instytutu Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

     

  6. Stegliński Mariusz->> Instytut Inżynierii Materiałowej

     

    Stefański Andrzej -->> Katedra Dynamiki Maszyn

     

    Sucharzewski Stanisław ->> Instytutu Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

     

    Surmiński Krzysztof -->> Katedra Pojazdów i Podstaw Budowy Maszyn

     

     

    Susik Mariusz -->> Instytut Maszyn Przepływowych

     

    Synajewski Robert ->> Instytutu Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

     

    Szosland Andrzej -->> Katedra Pojazdów i Podstaw Budowy Maszyn

     

     

    Szumigaj Konrad ->> Instytutu Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

     

     

    Szydłowski Tomasz -->> Katedra Pojazdów i Podstaw Budowy Maszyn

     

     

    Szymanowski Hieronim -->> Instytut Inżynierii Materiałowej

     

     

    Szymański Witold -->> Instytut Inżynierii Materiałowej

  7. Szymczak Tomasz -->> Katedra Technologii Materiałowych i Systemów Produkcji

     

     

    Świerczyński jakub -->> Instytutu Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

     

    Święcik Robert -->> Katedra Technologii Maszyn

     

    Świniarski Jacek  -->> Katedra Wytrzymałości Materiałów i Konstrukcji

     

    Tkacz Eliza -->> Instytut Maszyn Przepływowych

     

    Tomczyk Jerzy -- >> Katedra Pojazdów i Podstaw Budowy Maszyn

     

     

    Urbaniak Mirosław -->>Katedra Technologii Maszyn

     

     

    Urbaniak Mariusz -->>Katedra Wytrzymałości Materiałów i Konstrukcji

     

     

    Wajman Tomasz -->> Instytut Maszyn Przepływowych

     

     

    Wajszczyk Piotr -->> Katedra Technologii Maszyn

     

  8. Walczyńska-Gładysz Marta -->> Instytut Inżynierii Materiałowej

     

     

    Walkowiak Bogdan -->> Instytut Inżynierii Materiałowej

     

     

    Warda Bogdan  -->> Katedra Pojazdów i Podstaw Budowy Maszyn

     

    Wasilewski Grzegorz -->> Katedra Automatyki Biomechaniki i Mechatroniki

     

     

    Witkowski Dariusz -->> Instytut Maszyn Przepływowych

     

     

    Wiśniewski Marek -->> Katedra Pojazdów i Podstaw Budowy Maszyn

     

     

    Władysiak Ryszard -->> Katedra Technologii Materiałowych i Systemów Produkcji

     

  9. Włodarczyk-Kowalska Katarzyna -->> Instytut Inżynierii Materiałowej

     

     

  10. Wodzicki Wiesław -->> Katedra Automatyki Biomechaniki i Mechatroniki

     

     

  11.  

    Wołowiec-Korecka Emila -->> Instytut Inżynierii Materiałowej

     

  12. Wojewoda Jerzy -->> Katedra Dynamiki Maszyn

     

    Woźniak Jerzy ->> Instytutu Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

     

     

    Woźniak Marek -->> Katedra Pojazdów i Podstaw Budowy Maszyn

     

     

    Wrąbel Dariusz -->> Instytutu Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

     

     

    Wróblewski Piotr -->> Instytutu Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

     

     

    Wójcicki Ryszard -->> Katedra Pojazdów i Podstaw Budowy Maszyn

     

     

    Wójcik Ryszard -->> Instytutu Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

     

     

    Wysocki Andrzej -->> Katedra Pojazdów i Podstaw Budowy Maszyn

     

    Zagrodny Bartłomiej -->> Katedra Automatyki Biomechaniki i Mechatroniki

     

     

    Zakrzewski Sergiusz -->> Katedra Pojazdów i Podstaw Budowy Maszyn

     

     

    Zaraś Jan  -->> Katedra Wytrzymałości Materiałów i Konstrukcji

     

     

    Zawada Józef -->> Instytutu Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

     

     

    Zawadzki Andrzej -->> Instytut Maszyn Przepływowych

     

     

    Zawiasa Piotr -->> Instytutu Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

     

     

    Zdziennicki Zbigniew -->> Katedra Pojazdów i Podstaw Budowy Maszyn

     

     

    Zgórniak Piotr -->> Instytutu Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

     

     

    Zora Andrzej -->> Katedra Technologii Maszyn

     

     

    Żak Paweł -->> Instytutu Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

     

     

    Żak Waldemar -->> Instytut Inżynierii Materiałowej

    .

     

    Żeligowski Andrzej  -->> Katedra Wytrzymałości Materiałów i Konstrukcji